Použij kód HERO10 a získej 10% slevu. Platí při objednávce nad 500 Kč.

Náš příběh

Kdo jsme? Proč Fit Heroes? Naše vize?

Ahoj všichni!

Jsme kluci, věkem možná už chlapi, kteří jdou do všeho po hlavě. Sledujeme svět okolo fitness zpovzdálí, navštěvujeme fitko už nějaký ten rok. Sami si dáme protein, nakopávač nebo nějaký ten vitamín, ale...

 

Známe všechny ty obrovské firmy na CZ/SK trhu a řekli jsme si, jaké by to asi bylo, kdybychom se do toho rybníku ponořili taky. Uběhlo pár měsíců od prvního nápadu a najednou tady máme www.fitheroes.cz! Naše malé dítě, které se narodilo z jedné praštěné myšlenky po tréninku.

 

Proč Fit Heroes? Protože podle nás každý, kdo se zvedne z gauče a jde do fitka, na hřiště nebo si jen tak zaběhat je hrdina! Člověk potřebuje k životu pohyb, s ním je to přeci jen zábavnější. Potkávat se s novými lidmi, překonávat výzvy, hecovat se s kamarády, to všechno k tomu patří. Každý kdo to dokáže je hero!

 

Máme e-shop a co dál? Čeho chceme dosáhnout? V první řadě to chceme dělat pro vás! Dělat něco pro lidi nás vždycky naplňovalo a tak by to mělo zůstat. Chceme, abyste byli součástí komunity, rozhodovali o věcech, podíleli se na tvorbě značky. Když to bude bavit vás, budeme do toho dávat 110% našich sil a věříme, že společně můžeme vybudovat něco velkého!

 

Tak to jsme my :) #fitheroesfamily